ПХЛ-2008: 6 Тур. Київ

На Арені “АТЕК” дві київські команди “Київ” та “Сокіл” приймали шостий тур ПХЛ-2008. В суперниках у киян були “Донбас”, “Патріот” та СДЮСШОР-2. 

Результати Туру:

Київ-Сокіл 1-12
Патріот-Донбас 1-3
Сокіл-Патріот 14-0
СДЮСШОР2-Київ 2-4
СДЮСШОР2-Донбас 1-7

Київ-Патріот 11-3
Донбас-Сокіл 2-3
СДЮСШОР2-Патріот 3-0
Київ-Донбас 2-6
СДЮСШОР2-Сокіл 1-10

Цей Тур надав можливості “Соколу” повернутись на першу сходинку Турнірної таблиці. Чотири яскравих перемоги, і тільки у грі проти “Донбасу” соколята змусили хвилюватися своїх вболівальникiв.

Вихованці Максима Кочмара дуже потужно виступили у Київі (три перемоги). Після провального першого Туру “Донбас” поступово набирає обертів. Висточить чи йому часу потрапити у плей-оф вирішеться у перенесених іграх проти харківян…

 

ХК”Київ” на домашньому льоді заробили 6 очок. Артему Вербенко нема защо дорікати своїм підлеглим, але і розслаблятись небажано – конкуренти не пробачать помилок. Кияни несподівано для багатьох зайняли другу сходинку Таблиці.

Вінничани та харківяни провели дуже важкі, але і дуже цікаві матчі з сильними суперниками. У двобої між собою сильнішими виявилися вихованці Віктора Торяника. “Патріот” з кожним Туром нарощує мязи,і також не втрачає шанси в боротьбі за фінальну серію плей-оф..88

Ці вихідні на “АТЕЦІ” пройшли гарячо, адже грали дві місцеві команди, тай ще немалий десант вболівальників привезли з собою гості. Нащастя все пройшло доброзичливо і з повагою до суперників.

Дякуємо організаторам київського Туру!


До зустрічі у Херсоні…

Поделиться ссылкой: