ДЕ НАШІ СПОНСОРИ ???

Хокей – дуже дороге задоволення. На начальному етапі розвитку дитячого хокею двигуном стають батьки. Спочатку батьки більш ніж за дитину втягуються у цей процес, закуповують амуніцію, таскають баули та ключки, сплачують всі організаційні питання пов’язанні з тренуваннями та змаганнями.

 Іноді, це шкодить взаємовідносинам між батьками та тренером, бо витрачаючи немалі гроші дуже часто виникають втручання в тренувальний процес. Також бувають випадки, коли перспективні діти кидають хокей, бо цей спорт не по кишені для родини. На цьому тлі велика заздрість просипається, коли дивишься звичайні хокейні внутришні змагання европейських команд. За логотипами спонсорів там іноді не видно колір хокейної форми!!!

Зрозуміло, що Україна не є хокейною Державою, та ще й знаходиться не в самому кращому економічному становищі, але багатіїв та фінансово-спроможніх компаній в нас досталь. Державі треба лише зацікавити спонсорів отриманням економічних або інших преференцій при фінансовій підтримці будь яких видів спорту ( хоча можливо такі відносини і прописані на законодавчому рівні…???) .

Сподіваємось, що колись і в Україні так станеться!!!
Звертаємось до кожній команди – не сидіть склавши руки! Шукайте, стукайте у двері спонсорів та пишіть звернення посадовцям!
Хокейна спільнота – це велика сила!

Хокейна спільнота – це велика сила!

Поделиться ссылкой: