Ще один тур Придніпровської хокейної ліги відбувся в Луцьку.

Кожна команда з учасників змагань ставила перед собою свої завдання. Приміром, київський “Торнадо” переважно грав від оборони. Торнадівці гідно трималися по два періоди, але провалювались в заключних. І лише в останній грі проти господарів туру кияни з відкритим забралом кинулися в атаку на чужі ворота і наприкінці першого періоду були попереду з рахунком 3:0. Спартанці, щоправда, змогли переломити хід поєдинку, притиснути суперника до його воріт і врешті відсвяткували впевнену перемогу. 

Харківський СДЮСШОР також здебільшого віддавав перевагу оборонним діям. Шоковим для команди був початок гри проти “Спарти”, коли за стартові три хвилини вона пропустила три шайби. Надалі школярі-олімпійські резервісти навели лад в оборонних редутах, проте від поразки, попри гострі контратаки, вже не врятувалися. А от в поєдинку проти земляків-динамівців, гравці СДЮСШОР ледь не досягли бажаного результату – програючи 0:3, школярі змогли скоротити відставання до мінімуму, але врешті пропустили ще один гол. Перемога над “Торнадо” стала другою для споривних школярів за три тури ПХЛ. 

 

Ще в перший день змагань фактично забезпечив перемогу в турі херсонський “Дніпро”. В першій своїй грі проти господарів майданчика вже в першому періоді херсонці досягли переваги і впевнено тримали суперника на комфортній відстані у два-три голи попри вперті намагання спартанців наздогнати суперника. Дещо по іншому склався матч Херсона проти харківського “Динамо”. В середині першої третини поєдинку харків’яни-динамівці вийшли вперед, але вже до першої перерви юні хокеїсти Херсона зрівняли рахунок, а в другому-третьому періодах повністю контролювали перебіг подій і святкували впевнену перемогу. 

 

Заключна гра між спартанцями і динамівцями мала визначити володаря другого місця за підсумками цього туру. Загалом в рівній боротьбі господарі майданчика змогли закинути по одній шайбі в кожному з періодів, при цьому власні ворота зберегли недоторканими.

Ця перемога дозволила вихованцям луцької ДЮСШ №2 вибратись на другу сходинку в загальній таблиці ПХЛ-2006. В спартанців в активі вже 25 балів в 12-ти матчах. Попереду тільки “Лавина” – 27 балів. Без втрат поки херсонський “Дніпро”, який зіграв тільки 8 ігор – 24 бали і 3 місце в поточній таблиці. В харківського “Динамо” також у 8-ми поєдинках – 15 балів. 

Призи кращих гравців отримали:

Нікіта Алєксєєнко (“Торнадо”)

Костянтин Міщенко (СДЮСШОР)

Сергій Гребенюк (“Динамо”)

Дмитро Мосюк (ДЮСШ №2/”Спарта”)

Дмитро Мітченко (Херсон) 

Результати ігор:

24 листопада

Динамо – Торнадо – 11:0 

Спарта – Херсон – 5:7

Торнадо – СДЮСШОР – 1:3

Херсон – Динамо – 7:2 

Спарта – СДЮСШОР – 9:2 

25 листопада

Херсон – Торнадо – 11:0

Динамо – СДЮСШОР – 4:2 

Спарта – Торнадо – 11:6 

СДЮСШОР – Херсон – 1:7 

Спарта – Динамо – 3:0 

Арбітри – Валерій Бондарчук (Вінниця), Євген Воробйов (Луцьк)