ПХЛ-2006: 5 Тур. Кременчук

Першi матчі другого кола Придніпровської Хокейної Ліги пройшли у Кременчуці. На Арені “АЙСБЕРГ” місцева команда “Кременчук” приймала гостей із Луцька, Харкова, Київа та Дніпра.

Результати Туру:

Кременчук-Лавина 1-2
Кременчук-Дружба 5-2
Дружба-Лавина 1-6
Авто-Спарта 3-2(б)
Спарта-Кременчук 1-9

Авто-Лавина 1-7
Авто-Дружба 3-2
Спарта-Дружба 6-5(б)
Кременчук-Авто 7-4

По закінчені 5 Тура ми отримали нового лідера Чемпіонату: ХК “Кременчук” вперше очолив Турнірну таблицю ПХЛ-2006. Кременчужани, можна сказати, закріпили за собою місце в плей-оф, адже залишилось тільки два Тури.
Наступний Тур у “Кременчука” вже через тиждень у Дніпрі (5-6 лютого), можливо там і вирішаться їх майбутні плани на травень.

“Лавина” отримала три яскраві перемоги у Кременчуці. Останню гру проти “Спарти” вихованці Миколи Остякова вирішили пропустити – у дніпрян незабаром дуже важливе протистояння з “Кривбасом” у рамках МДХЛУ. Дев’ять здобутих очок значно покращили турнірне становище. Наступний Тур у “Лавини” – домашній.

Луцька “Спарта” не змогла приїхати повним складом (завадила хвороба дітей), проте увозить з Кременчука 6 очок. Дві гри для підопічних Дмитра Цимбалюка закінчувались післяматчовими булітами.

“Автомобіліст” отримав дві перемоги та мав непогані шанси проти кременчужан, але втративши концентрацію у третьому періоді кияни втратили і перевагу і очки. Всього вихованці Тараса Бега везуть додому 5 очок.

Команда Олександра Баранковського “Дружба-ХТЗ” зачіпилась за очки тільки у протистоянні зі “Спартою”, а ось з “Лавиною” та “Кременчуком” в них буде можливість поквитатись через тиждень у Дніпрі. В шостому Турі харківяни замінили Київський “Сокіл”.

Всі зацікавлені мали можливість слідкувати за кременчуцькими баталіями та слухати професійні коментарі Миколи Корольова на його каналі “HOCKEY-OPT”.


До зустрічі у Дніпрі…

Поделиться ссылкой: