ПХЛ-2006: 2 Тур. Луцьк

Жовтневу сесію ПХЛ відкривав Тур у Луцьку.
В гості до місцевої “Спарти” завітали Херсонський “Дніпро”, Київський “Сокіл”,
ХК “Харків”, та Одеські “Дельфіни”.

Результати Туру:

Спарта-Дніпро 7:4
Сокіл-Дельфіни 21:0
Спарта-Харків 10:1
Дніпро-Дельфіни 10:1
Харків-Сокіл 1:28

Харків-Дельфіни 4:10
Спарта-Дельфіни 14:1
Сокіл-Дніпро 4:3
Дніпро-Харків 19:0
Спарта-Сокіл 2:0

Великі розгромні рахунки свідчать про те, що команди знаходяться на різних етапах підготовки та формування основних бойових складів.
Дельфінам та Харківським горожанам немає іншого вибору як не звертати уваги на табло, продовжувати отримувати змагальну закалку та шукати свій шанс.
Одеські “Дельфіни” увозять з Луцька свої перші три очки.

“Спарта” перед Чемпіонатом країни отримала дуже гарні спаринги. Команда Дмитра Цимбала за три роки вже пройшла етап формування та знаходиться в гарному спортивному режимі.
Місцеві умови та географічна віддаленість Луцька від інших хокейних міст рятує команду від втрат гравців. В цей раз волиняни також серьозно підійшли як до організації проведення Туру так і до свого виступу.

“Сокіл”, пройшовши три Тури, має можливість переключитись на Чемпіонат МДХЛУ. Зароблен непоганий багаж очок для потрапляння в плей-оф. Наступний Тур у вихованців Андрія Савченка аж у Лютому 2019.
В Луцьку кияни показали високу швидкість та результативність.

Херсонці потихеньку набирають обертів. З Луцька увозять 6 очок. Наступний Тур у “Дніпра” у грудні, де всі суперники будуть із нижньої частини Таблиці. Подивимось, чи зможуть херсонці показати максимальний результат…

Закриє жовтневу сесію ПХЛ Тур у Богуславі.


До зустрічі на “Льодограї” !!!

Поделиться ссылкой: